INFORMACE O KOMUNITĚ
INTERNET
BEZ ZÁVAZKŮ
TELEVIZE
OPTICKÁ
SÍŤ

Informace o internetu

Sdružení Klfree.net, z.s. je nezisková organizace sdružující lidi se zájmem o počítače, počítačové sítě, radiovou a jinou techniku či digitální a online komunikaci. Sdružení provozuje a buduje neveřejnou datovou síť především vlastními silami - tato síť je propojena s mnoha dalšími neveřejnými sítěmi a mimo jiné je i součástí sítě Internet. 

Sdružení Klfree.net, o.s. není poskytovatel internetu, nenabízí žádné služby a není prodejcem žádného zboží. Sdružení Klfree.net, o.s. není operátorem a neposkytuje službu elektronických komunikací ve smyslu §2 zák. 127/2005 Sb.

Datová síť Klfree.net se sestává z několika stovek, navzájem propojených bodů - POPů, tzv. Nodů (Node Prazska, Node Silver...). Na každém Node je jedno, nebo více AP, kam se můžete, jako člen Sdružení, připojit. Přípojné body Sdružení Klfree.net, z.s. pokrývají především celé město Kladno. Dále naleznete naše body ve vetšině obclí v okresech Kladno a Prah-Západ, od Kněževsi až po Stochov a Jedomělice a od Jemník, Pcher, Velvar až po Bezděkov a Jeneč.

Rychlost, stabilita a kvalita připojení do sítě KLfree.net je závislá především na umu a ochotě lidí v dané lokalitě investovat svůj volný čas a energii do rozvoje té části sítě.

Rychlost může dostahovat až 1 Gbps na optické trase, na bezdrátovém pojítku na vesnicích cca 20 Mbps, v lepších lokalitách až 90 Mbps. 

Více informací lze získat od správců nebo můžete kontaktovat helpdesk sdružení - viz kontakty a správ

18
let praxe
810
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
1.11
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 776 238 360
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
NjQzZDQ4