INFORMACE O KOMUNITĚ
INTERNET
BEZ ZÁVAZKŮ
TELEVIZE
OPTICKÁ
SÍŤ

S Klfree.net můžete sledovat TV zdarma!

Stali jsme se partnery projektu sledovanitv.cz, který umožňuje pohodlně v prohlížeči Vašeho počítače nebo na mobilních zařízeních se systémem Android sledovat televizní programy. V nabídce je aktuálně více než 30 televizních a 11 radiových stanic. 

Poznámka: Aktuální nabídka televizních a rozhlasových stanic se může lišit. Zálěží kromě jiného i na podmínkách TV stanic a některé mohou být zpoplatněné extra, mimo rámec našeho bezplatného programu.


Každý člen má možnost využít nabídky - stačí otevřít stránky tv.klfree.net nebo přímo sledovanitv.cz. Člen je automaticky ověřen, podle jeho IP adresy a při prvním spuštění se bezplatně registruje, během této registrace Vám bude vytvořen uživatelský účet, pod kterým se ke sledování televize budete přihlašovat. Uvádíme, že nabídka je zdrama - toto se týká všech našich členů, kteří řádně hradí příspěvky. Poplatky, za které je možno službu sledovanitv.cz využívat, hradí v tomto případě za člena naše sdružení.

Televizní pořady můžete sledovat nejen ve Vašem počítači, ale i na zařízení se systémem android pomocí aplikace z google play - SledovaníTV

Kromě sledování na Vašem chytrém mobilu, můžete k TV či k obyčejné LCD obrazovce zakoupit i set-top-box s operačním systémem android a pomocí této aplikace v klidu sledovat TV i na jiném zařízení něž čistě na TV. Oficiální podpora set-top-boxů se připravuje, stejně tak jako podpora zařízení se systémem iOS. Sledovat televizi prostřednictvím tabletu nebo zařízení s Androidem je možné i v případě, že jste připojen na wifi v síti svého poskytovatele internetu nebo v jiné partnerské síti sledovanitv.cz (seznam partnerů, kde je možné sledovat, naleznete na sledovanitv.cz/info/partneri).

Mezi další výhody sledovanitv.cz patří:

  • EPG (Elektronický programový průvodce) - mate přehled o právě probíhajících a náledujících televizních pořadech
  • Pauza - můžete si pozastavit právě probíhající pořad, a to až na 60 minut, a pak jej opět spustit tam kde jste přestali
  • Jednoduchost přehrávání - na PC přímo ve webovém prohlížeči bez nutnosti instalace dalších programů
  • Náročnější přehrávání - pokud by někdo nechtěl využívat přímo prohlížeč, TV lze sledovat i pomocí přehrávače VLC


Udělejte televizi i ze svého počítače. Vyzkoušejte novou službu sledovanitv.cz.

18
let praxe
810
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
0.97
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 776 238 360
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
OTA5NGM0MD