Jak mohu pomoci?

Zajímá Vás jak naše síť funguje? Chcete si rozšířit vědomosti o moderních technologiích, které používáme? Nebo třeba i jen občas vypomoci v rámci svých schopností a dovedností těm co se o síť momentálně starají? 

Tato stránka slouží jako návod pro ty členy, kteří by se rádi podíleli na chodu našeho Sdružení, ale zatím se k ničemu takovému neodhodlali. 

 

Ochotníci

První věc, kterou by měl udělat každý, kdo chce být aktivní a pomáhat našemu Sdružení, by mělo být vyplnění formuláře "ochotníků" 

"Ochotníci" - je jednoduchá databáze, která shromažďuje lidi ochotné pomáhat, a zároveň obory, ve kterých jsou schopni nabídnout pomoc. Pokud řešitel nějakého úkolu uzná za vhodné, obešle skupinu lidí ze seznamu s požadovanými schopnostmi... a může se pomáhat. :-)

Odkaz na formulář ochotníků.

Při vyplňování prosím uveďte svůj platný mail, jelikož valná většina informací chodí právě přes email !

Vyplňujte nejen to, co umíte, ale klidně i to, v čem byste se rádi přiučili. Například neumíte montovat LAN rozvody, ale rádi byste se to naučili, tak si vyplňte i tuto možnost a až se vám někdo ozve, určitě se domluvíte a ledasčemu přiučíte.

PS: Po úspěšném vyplnění a uložení se vám zobrazí stránka s poděkováním, pokud dáte uložit a nic se nezobrazí, zřejmě jste někde něco chybně vyplnili, nebo nevyplnili :-)

 

Osobní schůzka

Můžete přijít na zasedání Rady Sdružení Klfree.net, která bývá většinou každé pondělí v sudém týdnu - od 20hodin v našem skladu (kanceláři) - Čechova 1562 . Přesto ale doporučuji se předem informovat, zda opravdu bude zasedání probíhat, nebo bude jindy, případně jinde. (mail na radu je v kontaktech - orgány sdružení)

 

Nabídka pomoci správci

Další možností je nabídnout pomoc vašemu správci, ať už se jedná o pomoc se správou bodu - stát se tam přímo jedním ze správců, nebo jen pomoc při realizaci nějaké přestavby bodu, či jiné aktivity.

 

Email

Také je zřízen mail pro nabídku s pomocí, ale přiznám se, že podle mě je lepši použít formulář "ochotníci". Mail bych použil pouze v případě, že máte nějaké speciální vlastnosti :-) , nebo pokud ovládáte něco, co není podobné žádnému oboru ve formuláři. Případně se jedná o nějakou konkrétní nabídku, ale nevíte přesně, komu ji nabídnout. (Mail bude s největší pravděpodobností poté přesměrován na odpovědnou osobu)
Mail je ve tvaru: 

OCHOTNICI @ KLFREE . NET

22
let praxe
559
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
1.77
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
NWU1ZjFjZ