Jak se připojit?

Chcete se stát skutečným a aktivním členem Sdružení Klfree.net, o.s. či se chcete pouze připojit k internetu a stát se zákazníkem KLFREE NETWORKS, s.r.o.

Pokud jste zvolili druhou variantu, doporučujeme se podívat na následující odkaz a využít nabídku na kompletní připojení od servisní organizace KLFREE NETWORKS http://www.klfree.com/cz/internet.htm.

A teď pojďme si říci, jak na plnohodnotné členství ve sdružení...

Od našich budoucích členů především očekáváme schopnost číst. Nepište tedy maily správci, Radě, nebo komukoliv dalšímu pokud se nepřesvědčíte že na Vaši otázku není napsána odpověď na těchto stránkách...

Nechce se Vám číst dlouhé články a rádi telefonujete? Zkuste 951 000 159 a využijte hlasovou samoobsluhu.
Stát se členem a připojit se můžete několika způsoby, které si liší rychlostí realizace a nákladností.

  • Svépomocí - rychlost zřízení přípojky je plně ve Vašich rukách, stejně jako cena kterou do ní vložíte. Předpokládá se minimální technická znalost a zručnost, kvalitu své přípojky a i celé sítě pak ale můžete přímo ovlivňovat a zlepšovat.
  • Připojení správcem - nekteří správci ve svém zbývajícím volném čase, nebo přímo jako své zaměstnaní zajišťují připojení do sítě pro lidi ve svém okolí (nebo i jinde). Rychlost a cena za přípojku pak závisí na Váší individuální dohodě s takovým člověkem. Sdružení do těchto dvojstranných vztahů nijak smluvně ani finančně nezasahuje.
  • Připojení externí firmou - další možností je nechat si připojení zajistit na klíč od externí firmy, která většinou zajistí kromě hardware, jeho nastavení a instalaci i potřebnou administrativu. Sdružení opět do vztahu mezi Vámi a takovou firmou nezasahuje, finanční a časové podmínky si domlouváte individuálně. Správci mají povědomost o kvalitě práce různých firem a v případě známých problémů s technickou realizací Vás případně upozorní na nevhodnost výběru Vašeho dodavatele.

Nejdříve, ale uplně ze všechno nejdříve věnujte alespoň chvílí Stanovám sdružení - tomu nejdůležitějšímu a nejsvatějšímu dokumentu Sdružení.

 

 


 

19
let praxe
623
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
8.83
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 776 238 360
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
NTlhMG