Jak se připojit?

Chcete se stát skutečným a aktivním členem Sdružení Klfree.net, o.s. či se chcete pouze připojit k internetu a stát se zákazníkem KLFREE NETWORKS, s.r.o.

Pokud jste zvolili druhou variantu, doporučujeme se podívat na následující odkaz a využít nabídku na kompletní připojení od servisní organizace KLFREE NETWORKS http://www.klfree.com/cz/internet.htm.

A teď pojďme si říci, jak na plnohodnotné členství ve sdružení...

Od našich budoucích členů především očekáváme schopnost číst. Nepište tedy maily správci, Radě, nebo komukoliv dalšímu pokud se nepřesvědčíte že na Vaši otázku není napsána odpověď na těchto stránkách...

Nechce se Vám číst dlouhé články a rádi telefonujete? Zkuste 800 553 733 a využijte hlasovou samoobsluhu.

Stát se členem a připojit se můžete několika způsoby, které si liší rychlostí realizace a nákladností.

  • Svépomocí - vše je ve Vašich rukách. Předpokládá se minimální technická znalost a zručnost i schopnost se domluvit s aktivními členy Sdružení.
  • Připojení správcem/aktivním členem Sdružení - nekteří správci ve svém volném čase pomáhají lidem ve svém okolí (nebo i jinde) s technickými záležitostmi. Pokud máte ve svém okolí takového člověka, můžete se domluvit i s ním. Sdružení do těchto dvojstranných vztahů nijak smluvně ani finančně nezasahuje.
  • Připojení externí firmou - pokud preferujete tuto možnost, jste si jisti, že chcete být aktivním členem Sdužení a ne jen zákazníkem? Pokud si nejste jistí, doporučili bychom se podívat na odkaz v horní části této stránky na kompletní nabídku připojení od servisní organizace KLFREE NETWORKS.

Nejdříve, ale věnujte alespoň chvílí Stanovám sdružení - tomu nejdůležitějšímu a nejsvatějšímu dokumentu Sdružení.

 

 


 

21
let praxe
559
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
7.73
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
ODdkZjQ