Co je Sdružení Klfree.net, z.s.?

Sdružení Klfree.net, z.s. je nezisková organizace (původně občanské sdružení, dnes formálně zapsaný spolek) - sdružující lidi se zájmem o počítače, počítačové sítě, radiovou a jinou techniku či digitální a online komunikaci. Sdružení provozuje a buduje neveřejnou datovou síť především vlastními silami - tato síť je propojena s mnoha dalšími neveřejnými sítěmi a mimo jiné je i součástí sítě Internet. 


Sdružení Klfree.net, o.s. není poskytovatel internetu, nenabízí žádné služby a není prodejcem žádného zboží. Sdružení Klfree.net, o.s. není operátorem a neposkytuje službu elektronických komunikací ve smyslu §2 zák. 127/2005 Sb.
 

Rozsah počítačové sítě Klfree.net

Datová síť Klfree.net se sestává z několika stovek, navzájem propojených bodů - POPů, tzv. Nodů (Node Prazska, Node Silver...). Na každém Node je jedno, nebo více AP, kam se můžete, jako člen Sdružení, připojit. Přípojné body Sdružení Klfree.net, o.s. pokrývají především celé město Kladno. Dále naleznete naše body ve vetšině obclí v okresech Kladno a Prah-Západ, od Kněževsi až po Stochov a Jedomělice a od Jemník, Pcher, Velvar až po Bezděkov a Jeneč. Rychlost, stabilita a kvalita připojení do sítě KLfree.net je závislá především na umu a ochotě lidí v dané lokalitě investovat svůj volný čas a energii do rozvoje té části sítě.

 

Další informace se dozvíte, když budete číst další odkazy v této kategorii.

JAK FUNGUJEME?

JAK SE PŘIPOJIT?

SERVERY NA SÍTI

JAK MOHU POMOCI?

NAŠE PROJEKTY

 

21
let praxe
559
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
8.00
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
NTEwNjU2