Klfree nekončí!


Pokud jste zaslechli pomluvu, že klfree.net končí, pak věřte, že to tak skutečně není.
Tento týden se začalo s informační kampaní ohledně změn stanov sdružení, schválených na poslední schůzi členů (06/2019). 
Každý člen obdržel na mail detailní vysvětlení situace s tím, co bude následovat. Jelikož text měl několik odstavců a dnes již není moderní číst informace pozorně, tak někteří z členů začali bez důkladného pročtení konktatovat helpdesk - někteří žádali o informace, jiní byli naštváni změnami a někteří i vyhrožovali. Vše pramení pouze z nedostatku informací.
Z jiného kanálu jsme se i doslechli, že někteří členové začali šířit informace, že sdružení na konci roku končí, že se prodalo (nebo dokonce vytunelovalo) a že od nového roku nebude možné se připojit k internetu. 
Všechny tyto informace jsou NEPRAVDIVÉ.
Od nového roku dochází k tomu, že se oddělí komunitní účel sdružení od sdílení internetu. Každý kdo využívá síť Klfree.net pro připojení k internetu bude moci samozřejmě i nadále využívat tuto možnost za stejných podmínek jako doposud! Mění se pouze administrativní forma stávajících vztahů, kde je vše navíc na vůli člena.
Doporučuji každému z členů přečíst pozorně informační mail, který jim přišel. Ještě lépe, přečíst i upřesňující mail, který byl odeslán druhý den na základě prvních stejných dotazů od členů.
Rada Sdružení Klfree.net, z.s.
21
let praxe
560
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
0.00
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
ZWMyNjV