Představení kandidátů na členy Rady


Do článku budou postupně doplňovány došlé kandidatury a návrhy k projednání na Schůzi členů. Poslední aktualizace: 20.6.2017 - 06:16

Představení kandidátů na členy Rady:

Martin Šrotýř

Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Sdruzeni Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 20.06.2017.

Jmeno: Ing. Martin Šrotýř, Ph.D.
Prezdivka: Belerby
Clenske cislo: 43
Vek: 34

Celkem jsem clenem rady od roku 2005. V minulem obdobi jsem byl clenem rady, kde jsem byl odpovedny predevsim za spravce, jakozto spravce spravcu a dale jsem mel na starost rozpocet pro obor PR/marketing. Nadale bych byl velmi rad clenem rady a mel moznost podilet se na udavani smeru vyvoje sdruzeni. Velmi rad bych dokoncil aktualne rozdelane projekty - predevsim android aplikaci a nove webove stranky sdruzeni a nadale se venoval oblastem, ktere mam nyni coby radni na starosti (jedna se predevsim o oblast PR/marketingu a koordinaci spravcu). Rad bych se take snazil podporovat aktivity, ktere by sdruzeni orientovali vice komunitne.
V Praze, 19.6.2017
Martin Šrotýř (Belerby)
 

Tomáš Vokoun

Tímto oznamuji, že využívám svého práva řádného člena Sdružení Klfree.net, z.s. ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net, z.s. na nejbližší Schůzi členů svolané na den 20. června 2017.
Jméno: Ing. Tomáš Vokoun
Přezdívka: tom733
Členské číslo: 111
Věk: 35

Členem Sdružení jsem od roku 2003 a od roku 2004 jsem i členem Rady, v končícím funkčním období jsem byl jedním z místopředsedů Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, energetice a dále administrativním záležitostem chodu Sdružení a koordinaci mezi Radou Sdružení a Komisí infrastruktury.

Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě. Jsem zaměstnán jako vědecko-pedagogický pracovník na Katedře informačních technologií PEF-ČZU v Praze a dále pracuji jako učitel odborných předmětů a správce sítě na SPŠ a VOŠ Kladno.

V Praze, 19. června 2017
 

Jaroslav Střeštík

Ahoj,
oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 20. června 2017.

Občanské jméno: Jaroslav Střeštík
přezdívka ve sdružení: JaSt
členské číslo: 227
věk: 48

Členem sdružení jsem od roku 2004, kde jsem se z počátku angažoval v Kontrolní komisi a od roku 2006 působím v Radě sdružení jako její člen a předseda. Těmto angažmá předcházelo aktivní působení při fyzické výstavbě sítě sdružení, které se s nimi následně prolnulo. Své aktivity ve sdružení bych charakterizoval jako zástupce sdružení pro externí komunikaci, vůdčí osobnost pro interní činnosti a v neposlední řadě jako vizionář. Kandiduji v dalším období po zralé úvaze zejména proto, že mám stejně jako minule, rozpracované některé důležité projekty, které bych rád dokončil a zahájil projekty, které jsou zatím pouze ve fázi úvah a budou stejně jako většina těch minulých, klíčové pro další fungování našeho spolku, jako je zejména strategická aktualizace cílů sdružení. Mezi mé nejvýznamnější projekty patří hlavně budování optické infrastruktury, její provozovování spolu s DWDM technologií na hlavních trasách do Prahy. 
Narodil jsem se ve známém roce 1968 a je mi 28 let, zbytek jsou jen zkušenosti a praxe ;-), ženatý - několika násobný otec. Pracuji na pozici technického ředitele ve firmě zabývající se bezpečnostní problematikou, která je v této oblasti významnou společností a která se před několika lety stala spoluvlastníkem společnosti, kterou jsem z ničeho založil, vypiplal a dodnes patří mezi největší zásahové služby PCO. Vedle toho mám několik drobnějších podnikatelských a nepodnikatelských aktivit z nejrůznějších oblastí z nichž bych za všechny zmínil jednatele servisní společnosti (NFX, z.s.p.o.) FreeTel, s.r.o. a jednatele své firmy, dále zastávám pozici předsedy představenstva NFX, z.s.p.o. a v neposlední řadě také funkci člena představenstva NIX.CZ.
Mezi mé koníčky patří vedle rodiny, rychlá kola (motocykl i auto), dále lední hokej (který již nehraji a pro nedostatek času jsem ukončil i dráhu trenéra 2. národní ligy) a nově také golf (HCP 18,6). Časově nejnáročnějším koníčkem jsou mé ratolesti a hned vedle toho aktivity kolem komunit internetu, czfree, NFX a jejich ostatních derivátů. Ostatně moje působnost na pozici předsedy NFX a působení v dalších uskupeních jako je NIX, CZ.NIC, RIPE atp. je asi dostatečně vypovídající o mém postoji k telekomunikačnímu dění.

V Kladně, 19. 6. 2017
Jaroslav Střeštík
 

Vít Haupman

Ahoj,
Tímto oznamuji, že využívám svého práva řádného člena Sdružení Klfree.net ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net na nejbližší Schůzi členů svolané na den 20.06.2017.

Jméno: Ing. Vít Hauptman
Přezdívka: Vilik1
Členské číslo: 55
Věk: 38

Ve Sdružení jsem skoro od počátku a v radě sdružení od roku 2004. Z počátku jsem se aktivně účastnil vývojů, výstavby a vůbec veškerého dění. Postupem času jsem se začal omezovat na řešení evidence členské základny, správu informačního systému a finance sdružení. V poslední době se mi i díky existujícímu helpdesku uvolňují ruce od řešení rutinních problémů členů, ale stéle vidím své místo v oblasti financí sdružení a stejnětak ve vývoji informačního systému.
Vídím spoustu ůkolů v oblasti informačního systému, které čekají na své řešení a rád bych se jim z pozice radního věnoval.

Stručný životopis:
Vystudoval jsem softwarové inženýrství v ekonomii a tvorbu software na FJFI ČVUT v Praze. Pracoval jsem postupně jako správce linuxové sítě, správce aplikací a analytik. Momentálně pracuji jako vývojář v ČSOB. V soukromém životě jsem ženatý a mám 3 syny. I přes tyto malé velké závazky věřím, že budu časově schopen pomáhat vést Sdružení.

Vít Hauptman
V Kladně, 19.6.2017
 

Jan Král

Oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 20. června 2017.

Občanské jméno: Jan Král
přezdívka ve sdružení: hany
členské číslo: 2059
věk: 42

Členem Sdružení jsem od roku 2006 a od roku 2008 jsem i členem Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, síťovým prvkům, streamování IPTV apod.

Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě.

Jsem zaměstnán jako IT administrator v jedne vetší hostingové společnosti v Praze, dále pracuji jako vývojář C/Java/android aplikací pro set-top boxy a smart tv.

V Praze, 19.6.2017

21
let praxe
560
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
3.73
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
MWQ4ZTE4