Schůze členů 2017


Blíží se Schůze členů Sdružení Klfree.net, o.s. V článku naleznete všechny detaily.

Schůze členů Sdružení Klfree.net (dále jen Schůze) se bude konat v úterý 20.června 2017 od 18:00 v malém sále Kulturního domu v Kladně na Sítné! Vchod je bokem, vedle vchodu do kina Hutník. 
Každý "řádný" člen má právo navrhovat body na jednání Schůze, navrhovat změny ve Stanovách a Finančním řádu a kandidovat do Rady či Kontrolní Komise (na příští schůzi). K těmto bodům se vážou jisté termíny a formality, které by bylo vhodné dodržet pro vyvarovaní se různých komplikací během Schůze:

 • Program Schůze:
  Veškeré návrhy budou do programu Schůze zařazeny na místě po kladném odsouhlasení Schůzí. Ke každému zaslanému návrhu bodu jednání zasílejte i jeho dostatečné vysvětlení a odůvodnění.
   
 • Kandidatury:
  Své kandidatury na člena Rady můžete posílat do pondělí 19. června 2017. Po tomto datu bychom rádi vystavili došlé kandidatury včetně motivačních dopisů na stránky sdružení, aby se členové mohli předem seznámit s kandidáty. Kandidovat lze ovšem i později, klidně i během vlastního průběhu Schůze. Tito kandidáti mají ovšem nevýhodu v podobě předchozího nezveřejnění svých kandidatur a motivačních dopisů.
  Pokud zvažujete kandidaturu na člena Kontrolní Komise, pak připomínám, že Kontrolní Komisi končí volební období až příští rok. Bude se tedy volit až na další Schůzi. 
  Kandidatura by měla obsahovat krátký životopis a motivační dopis.

Těšíme se na vaše návrhy na emailu rada@klfree.net.

21
let praxe
560
POČET PŘIPOJENÝCH ČLENŮ
3.24
TRAFFIC v Gbps

NONSTOP KONTAKT

Tel.: 312 312 444
Volejte 0h-24h
Facebook klfree.net google play klfree.net
MjIxMjA0Yj