Dnešní datum: 17. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

01. Sdružení Klfree.net

* Důležité změny po poslední schůzi členů

Vydáno dne 18. 11. 2009 (8158 přečtení)

Ve zkratce hlavní změny - byly zrušeny povinné infoschůzky pro žadatele o členství ve sdružení. Byly zavedeny nové druhy členství, pro nové žadatele není již tedy povinné při vstupu uhradit vstupní příspěvek.

Zrušení infoschůzek

Průběh infoschůzek se během několika let měnil až vyústil k jejich zrušení. Původní myšlenkou bylo nové zájemce informovat o principech sdružení ještě před jejich vlastním připojením a vstupem do sdružení, aby se zájemci mohli rozhodnout, zda jsou nebo nejsou ochotni vstoupit do sdružení. Od prvních schůzek v malém sále v kokosu a tamních diskuzích se přešlo k prezentacím, po jejichž přednesení se běžně vyřizovalo potvrzování žádostí o členství. Poslední dobou infoschůzky probíhaly ve skladu sdružení, kde zájemci dostali informační papír, obsahující všechny důležité informace a následně si vyřídíli žádost o členství.
Nově díky aktuálně vytvářenému organizačnímu řádu, který bude v blízké době aktualizován, bude probíhat potvrzování žádostí elektronicky pomocí informačního systému sdružení. Žadatelé nyní tedy budou moci o členství požádat elektronicky a pomocí informačního systému si následně vygenerovat již orazítkovanou a podepsanou žádost o členství. Rada následně jednotlivé zádosti posoudí a mailem informuje žadatele o výsledku. Informační papír s důležitými informacemi, bude k dispozici v informačním systému v sekci dokumenty.


Nové druhy členství

Stanovy schválene na poslední schůzi členství definují 4 nové typy členství. Jedná se o "testera", "uživatele", "sympatizanta" a "řádného člena".
Pro lepší pochopení systému členství je připraven tento názorný obrázek.

Tester je člen Sdružení, který se hodlá stát Uživatelem, nebo Řádným členem Sdružení do doby než Rada rozhodne o změně jeho druhu členství ve Sdružení. Je jím každý nově připojený člen.
Uživatel je člen Sdružení, který uhradil Pravidelný členský příspěvek dle Finančního řádu Sdružení, ale neuhradil Vstupní členský příspěvek dle Finančního řádu Sdružení. Tento člen, tedy neplatí při vstupu do sdružení vstupní příspěvek, který je momentálně 2000 Kč. Nicméně nemá stejná práva jako "řádny člen". Nemá například možnost účasti na Schůzi členů sdružení, možnost hlasování, možnost volby členů Rady a Kontrolní komise, možnost podání kandidatury a další případné výhody řádného člena, které budou definovány pomocí organizačního řádu.
Řádný člen je člen Sdružení, který uhradil Vstupní členský příspěvek a Pravidelný členský příspěvek dle Finančního řádu Sdružení.
Sympatizant je člen Sdružení, který neuhradil Pravidelný členský příspěvek dle Finančního řádu Sdružení. Jedná se tedy o člena, který neplatí pravidelný členský příspěvek. Tento člen bude tedy patřičně omezen na svých právech tak, jak bude definováno v organizačním řádu.

[Akt. známka: 1,78 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Martin Šrotýř (Belerby) | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server