Dnešní datum: 19. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

01. Sdružení Klfree.net

* Nefunkční maily členů - automatické systémové zprávy

Vydáno dne 05. 10. 2008 (6931 přečtení)

Protože spousta členů neudržuje svůj kontaktní mail v informačním systému platný, bude členům s nefunkční mailovou adresou rozeslána systémová zpráva. Při nedostupném internetu nevolejte na poruchy, ale přihlašte se do informačního systému, potvrďtě systémovou zprávu a uveďte na sebe funkční mailový kontakt.
Pokud neznáte své heslo do informačního systému - čtěte dále.

Pokud nastane situace, že jste zapomněli své heslo do informačního systému a máte systémovou zprávu, je nemožné se do systému přihlásit. Jelikož máte nefunkční mail, je tedy zbytečené snažit se o zaslání hesla. V takovém případě může být řešením poslání mailu radě sdružení. Každý člen rady má možnost tento údaj u člena editovat a může vám tak tento údaj změnit. Následně si necháte v informačním systému poslat heslo na nově nastavené mail, tímto také zároveň otestujete funkčnost svého nově nastaveného mailového kontaktu.

Pokud nemáte přístup k internetu (což je nepravděpodobné, pokud čtete tento článek), můžete kromě poslání mailu, zkusit použít telefonní kontakt na vašeho správce, pokud máte tu možnost. Správci ovšem nemohou email u členů měnit přímo - mohou za vás maximálně poslat mail radě.

Pokud si už nepamatujete přístup ani do vlastního mailu, možná bude nejlepší variantou vytvořit si na některém z poštovních serverů (např. www.gmail.com, www.centrum.cz, www.volny.cz, apod.) nový mailový účet.

Postup jak zacházet s informačním systémem najdete například na stránce twiki.

Závěrem jen doplním, že systém nyní začne fungovat automaticky. Při rozesílání mailů členům se vracející se maily zpracovávají automatem, který vyhodnotí jejich obsah a pokud se bude jednat o zprávu o nefukčním mailu, bude členovi udělena tato systémová zpráva. Nyní se může stát, že si tedy svůj mail po přečtení tohoto článku opravíte, ale stejně v některém z příštích dnů dostanete systímovou zprávu pro nefunkční mail. Je to proto, že data jsou získána z posledního plošně posílaného mailu - teď tedy konkrétně z pozvánky na schůze členů. Pokud ji tedy dostanete a už máte opravený mail, prostě ji potvrďte a můžete pokračovat ve vaši činnosti. Pokud naopak systémovou zprávu potvrdíte, ale mail nezměníte, budete onu systémovou zprávu dostávat opakovaně, do doby, než opravíte váš mail na funkční.

[Akt. známka: 4,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Vít Hauptman (Vilik1) & Martin Šrotýř (B | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server