Dnešní datum: 19. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

01. Sdružení Klfree.net

* Představení 14ti kandidátů - aktualizováno

Vydáno dne 19. 09. 2005 (11758 přečtení)

Na dnešním zasedání Rady Sdružení schválili radní zveřejnění dosud přišlých kandidátek do voleb na Schůzi členů. Kandidátky jsou seřazeny dle času přijetí a v případě, že dorazí další, budou připsány na konec článku.


V Kladne
13.9.2005

Timto oznamuji ze ja, David Brnovjak, clenske cislo 677, kandiduji do Rady Sdruzeni KlFree.Net ve volbach konanych na radne clenske schuzi dne 24.9.2005.

CV:
Narozen v patek, 13.12.1985

Vzdělání: státní jazyková škola, SPS - obor Elektronicke Pocitacove Systemy - ukonceno maturitou, nyni bakalarske studium na Fakulte Elektrotechniky pri CVUT

PC: Windows/Linux , ASM, Pascal, C/C++, VBasic, Java, PHP, HTML4.01, CSS2, HW znalost a zrucnost vc. metalickych a bezdratovych siti.

Pracuji jako externista DDM Labyrint-Klub Spirala, prilezitostne vyucuji informatice. Aktivne sportuji a poradam akce pro mladez (detske tabory, sportovni akce...).

MOT:
Clenem Sdruzeni KlFree.net jsem od unora 2005 a temer okamzie jsem se zapojil aktivne do deni, nebot me od mala fascinovala technika a nadchla me myslenka neziskoveho sdruzeni. Chtel bych tuto myslenku dal rozvijet a udrzet a svou praci zpristupnit tak rychly internet kazde domacnosti a umoznit kazdemu zapojit se do deni ve Sdruzeni.

David Brnovják (677)


Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 24.9.2005.

Jmeno: Svatopluk Dedic
Vek: 30
Clenske cislo: 446
Datum vstupu: 14.6.2004
E-mail: garat@volny.cz

Dosazene vzdelani:
* SS s maturitou (gymnazium Havirov, zamereni M-F)
* MFF UK, obor Informatika (operacni systemy, prekladace, site, zpracovani dat)

Komercni praxe:
* Infinity, a.s., multimedialni aplikace, programator-analytik
* BSC Praha, spol s r.o., bankovni systemy, programator-analytik
* SUN Microsystems, aplikacni vyvoj, Software Engineer
* Systinet, spol. s r.o., SOA architektura, Senior Software Engineer

Motivace:
Clenem Sdruzeni Klfree.net jsem od cervna 2004, vstoupil jsem v dobe kdy se puvodni zakladajici clenove pokouseli premenit Sdruzeni na soukromou komercni firmu. Zacal jsem pracovat na vyvoji a posleze udrzbe operacniho systemu Klfree-Debian, ktere od 6/2004 nasazuje Klfree.net na sve AP. Venuji se take dozoru a udrzbe site po SW strance. Od 10/2004 jsem clenem Rady sdruzeni Klfree.net se zodpovednosti za software, dozor a udrzbu.

V nastavajicim obdobi se chci venovat dalsimu rozvoji, podpore a aplikaci novych SW technologii v siti Sdruzeni Klfree.net. Dale pak se chci zamerit na lepsi koordinaci prace dobrovolniku aplikaci vybranych metodologii osvedcenych v komercni praxi.

V Kladne, 13.9.2005


Kandidatura do Rady Sdružení Klfree.net pro Schůzi členů 24.9.2005

Jméno : Tomáš Vokoun
Věk : 23
Členské číslo : 111

kandiduji na post člena Rady

- Vystudoval jsem obor elektronické počítačové systémy na SPŠ a VOŠ v Kladně. Poté 2 roky na ČVUT-FEL a nyní studuji 3. ročník oboru Informatika na ČZU-PEF v Praze.

- Pracuji jako zástupce správce sítě a učitel odborných předmětů na SPŠ a VOŠ Kladno.

- Členem Klfree jsem od listopadu 2003, od prosince téhož roku se aktivně účastním výstavby sítě.

- Chtěl bych svou prací i nadále rozvíjet Klfree.net jako jednu z největších a nejkvalitnějších neziskových sítí tohoto typu v ČR. Chci rozšiřovat síť do všech míst kde budou zájemci o připojení k ní, bude-li to technicky možné.


Zdravím pánové radní,
zasílám svou kandidaturu do Rady Klfree.net pro členskou schůzi svolanou na den 24.9.2005.

Jan Sechovec
* členské číslo 165

stručně životopis:
- narozen 29.9.1979 v Kladně
- dokončené vzdělání - gymnázium (Gymnázium Kladno-Sítná)
- v současné době student fakulty elektrotechnické ČVUT Praha - obor výpočetní technika
- OSVČ - živnostenské listy: prodej SW/HW, správa sítí

motivace:
V Klfree.net aktivně působím již více než rok. Zabývám se převážně správou routerů sdružení (podílel jsem se na věcech jako nasazení dynamického routování, rozvržení adresního prostoru, traffic shapingu).

Dále monitoringem stavu sítě (statistiky na serveru monitor) a působím jako správce node Pražská.

Jako člen rady bych chtěl především prosadit větší (a hlavně jasně specifikované) pravomoce pro správce jednotlivých node. Zlepšit informovanost co se týče "zdrojů a služeb" dostupných v naší a okolních sítích, se kterými jsme propojeni (net radia, herní servery, statistiky a informace o struktuře sítě), tak aby klfree nebylo "pouze" o levném internetu.

V Kladně dne 15.9.2005

Jan Sechovec


Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 24.9.2005.

Jmeno: Martin Šrotýř
Prezdivka: Belerby
Clenske cislo: 43
Vek: 22

Dosazene vzdelani:
* SPS Jana Palacha - Automatizacni technika

Aktualni cinnost:
* Student na FD CVUT - katedra Telekomunikaci a Informatiky

Praxe:
* pouze v Klfree.net ( 2 roky )

Motivace:
Clenem Sdruzeni Klfree.net jsem od jeho pocatku - od zari 2003. V dobe, kdy se byvala rada snazila premenit Sdruzeni na soukromou komercni firmu, jsem zustal verny myslence czfree.net.

Pomahal jsem jak pri vystavbe ruznych ap, tak treba pri planovani infrastruktury, nebo pri sestavovani navrhu spravcu, pomaham s jejich skolenim, snazim zapojovat vice lidi do deni v klfree - viz napriklad formular "ochotnici"...

V nastavajicim obdobi bych se rad venoval rozsirovani rad aktivnich clenu - dat vetsi prostor lidem ochotnym pomahat. Rad bych zavedl jednotny system v pripojovani novych zajemcu, s tim souvisi i rozdeleni jistych pravomoci na jednotlive spravce. Rad bych poradal pravidelne skoleni pro spravce jednotlivych bodu, aby meli stale prehled o situaci v Klfree a byli v kontaktu s denim. Dalsi vec, ktere bych rad docilil, je zabezpeceni pripojeni do nasi site - omezeni poctu cernych uzivatelu - pokud mozno na nulu.

V Kladne, 15.9.2005


Timto oznamuji, ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu, svolane na den

24.9.2005.

Jmeno: Vit Hauptman
Prezdivka: Vilik1
Clenske cislo: 55
Vek: 26

Dosazene vzdelani:
* Gymnazium Kladno
* bakalarske studium Softwaroveho inzenyrstvi v ekonomii na FJFI CVUT

Aktualni cinnost:
* Student na FJFI CVUT - katedra Matematiky obor Tvorba softwaru
* Spravce site na 2.LF UK

Praxe:
* dosavadni cinnost v Klfree.net

Motivace:
Clenem Sdruzeni Klfree.net jsem skoro od jeho pocatku - od listopadu 2003. V dobe, kdy se byvala rada snazila premenit Sdruzeni na soukromou komercni firmu, jsem zustal verny myslence free netu a kandidoval jsem a byl zvolen do rady Sdruzeni.

Pomahal jsem pri vystavbe ruznych ap, pri planovani infrastruktury, snazil jsem se co nejvice praci ve Sdruzeni zautomatizovat, a tim usetrit praci sobe i ostatnim.

Dale jsem mel na starost evidenci clenu, kterezto jsem se uspesne zbavil a prenesl ji na vsechny spravce pripojnych bodu, diky zprovozneni InformacnihoSystemu - Dik Kamilu Sopkovi (Sopak).

Za pomoci Tomase Ticheho (Xtom) a castecne i Romana Stece (K5) jsem se venoval financim a hospodareni.

V nastavajicim obdobi bych se rad dal venoval financim a hospodareni Sdruzeni a pokracoval v automatizaci co nejvice procesu spojenych jak s financemi tak s administrativou clenske zakladny.

V Kladne, 15.9.2005


Čau,

tímto oznamuji, že kandiduji do Rady Sdružení Klfree.net, dle mého práva ( Stanovy - Hlava III - §8c ) jako člena Sdružení Klfree.net, na řádné Schůzi členů, konané 24.9.2005.

Jméno : Tomáš Meisner
Narozen : 18.7.1982
Členské číslo : 401
Členem od : 2.5.2004
Email : meisnert@seznam.cz

Dosažené vzdělání :
- SŠ - Sportovní gymnázium a Gymnázium Kladno-Sítná - úspěšně ukončeno maturitní zkouškou ( 1992 - 2001 )
- VŠ - Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy - nedokončeno ( 2001 - 2003 )
- Fakulta Informatiky a Statistiky Vysoké školy ekonomické - bakalářské studium ( 2003 - 2005 )

Profesní zkušenosti :
- 2002 - 2005 - Kadrle Engineering s.r.o. - správa sítě; SW, HW práce
- 2005 - www.webshape.org - tvorba webových stránek, informačních a redakčních systémů
- 2004 - 2005 - Klfree.net - práce všeho druhu :-)

Motivace :
Hlavním důvodem mojí kandidatury je takřka nulový přístup členů k informacím o dění ve Sdružení. Chtěl bych se pokusit posunout informovanost členů do úplně jiných rozměrů - moje návrhy na změnu bohužel dosud nenarazili na úrodnou půdu, ať už z důvodu nechtění nebo časové vytíženosti odpovědné osoby a proto se je pokusím, pokud budu zvolen, prosadit osobně. Dále mi přijde image Klfree dost komerční a existuje velká řada našich členů, kteří si myslí, že Klfree firmou je, ale tuto skutečnost se pokouším měnit a dále v tom hodlám pokračovat.

s pozdravem
Tomáš Meisner


Kandidatura na člena Kontrolní komise občanského sdružení Klfree.net

Já, Oleg Smirskyy, tímto podávám kandidaturu na člena Kontrolní komise. Chci přispět svými kombinovanými znalostmi výpočetní techniky, komerčního práva a finančního řízení k lepšímu chodu sdružení.

Oleg Smirskyy


Tímto oznamuji moji kandidaturu na post člena Kontrolní komise sdružení Klfree.net.

Michal Briaský
Čl.číslo 102

Stručný životopis:
Narozen: 14.9.1981 v Rakovníku
Vzdělání:
    1997-2001-Sportovní gymnázium a gymnázium v Kladně-Maturita
    2002-současnost-Univerzita Karlova, Právnická fakulta

Členem sdružení Klfree.net jsem od dubna roku 2004. Prací v Kontrolní komisi chci přispět zejména k dalšímu transparentnímu chodu a hospodaření našeho sdružení. Dále bych se také rád věnoval otázce náhrady škody, která vznikla Sdružení v době působení předsedy Tomáše Kostečky a hospodáře Jaromíra Šulce.

Michal Briaský


Kandidatura do Kontrolní komise Sdružení Klfree.net pro Schůzi členů 24.9.2005

Jméno : Ing. Zdeněk Krajdl
Věk : 47
Členské číslo : 1256
AP Cvrčovice

krátký životopis:
- narozen 27.6.1958 v Pluni
- Vzdělání: Vysoká škola strojní a elektrotechnická v Plzni, obor Tepelné a jaderné stroje a zařízení

Praxe:
rozmanitá, řadu let jako pracovník státní správy (Inspektorát bezpečnosti práce v Plzni, Inspektorát radiokomunikací Praha, Český telekomunikační úřad, Státní energetická inspekce), dále soukromé firmy -programátor SCADA/HMI systému Wonderware InTouch, programátor PLC systémů Samsomatic, správce sítě, manager IT...

Členem sdružení KlFree jsem relativně krátce, ovšem činnost alespoň zpovzdálí sleduji v podstatě od doby krátce po jeho založení.

Mám dlouholeté zkušenosti z práce ve státních kontrolních orgánech a díky tomu i přehled v legislativě, dle slov ředitele jedné z firem, kde jsem pracoval, se všimnu i věcí, o kterých jiní ani netuší, že vůbec existují.

Předpokládám, že by mé zkušenosti a schopnosti mohly být nápomocny při práci v Kontrolní komisi sdružení KlFree.

Zdeněk Krajdl


Davam timto na vedomi, ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net a kandiduji do Rady Klfree.net na Schuzi clenu svolane na den 24.9.2005.

Jaroslav Střeštík (JaSt)
narozen 30.7.1968 (37)
clenske cislo 227

Profesni zivotopis
Vystudoval jsem SOU jako elektromechanik RZ. Konicky kynologie a elektronika se po roce 89 zmenily na podnikatelske aktivy v oblasti bezpecnosti. Postupnym profesnim rustem a ziskanim vyznamneho podilu na tomto trhu byla vybudovana z fyzicke osoby stredne velka AS zamestnavajici par set zamestnancu, jejichz rizení z pozice GR se vyznamnou merou odrazilo v pohledu na zivot. V dnesni dobe pusobim po fuzi s vyznamnou firmou v oblasti slaboproudych systemu a zabezpeceni na pozici TR v oblasti IT a dohledovych systemu, soubezne s funkci clena dozorci rady. Jsem zenaty, dva potomci - synove 16 a 17 let. Svuj volny cas delim mezi svou rodinu, pocitac, ledni hokej a motocykl.

Motivace
V soucasne dobe jsem pusobil v ramci Sdruzeni Klfree.net jako aktivni clen Kontrolni komise, ktery dohlizi na hospodarení a efektivitu zhodnoceni financnich toku, cinnosti cinovniku, dale se ucastnim vetsiny zasedani rady a jednani s obchodnimi partnery. Svuj posun z clena Kontrolni komise na clena Rady chapu jako vyzvu aktivne zmenit nektere toky Svuj prinos v Rade Sdruzeni Klfree.net spatruji zejmena v oblasti manazerskeho pristupu pri vedeni projektu ci teamu, dale pak nadhled a zivotni zkusenosti jsou mi oporou v obchodnich jednanich.

Jaroslav Strestik, v.r.


Vec: Kandidatura do Rady Sdruzeni Klfree.net

Ja, Tomas Tichy, timto oznamuji svou kandidaturu do rady Sdruzeni Klfree.net.

Strucne CV:
Narodil jsem se 10.4.1978. Vystudoval jsem Informatiku na Matematicko-fyzikalni faktulte Univerzity Karlovy v Praze, v roce 2001 jsem v rigoroznim rizeni ziskal titul doktora prirodnich ved pro Informatiku a nyni dokoncuji disertacni praci v ramci postgradualniho studia. Jsem zamestnan v Matematickem Ustavu Akademie ved CR jako vedecky pracovnik a v komercni sfere jako analytik obchodne-informacnich systemu pro financni instituce. V Klfree se venuji planovani site a rozvoji infrastruktury, analyze financni a hospodareni a dale jednanim s obchodnimi partnery.

Motivace:
Chci pokracovat v rozdelane praci a prispet tak k dalsimu rozvoji a rustu Sdruzeni Klfree.net. Pro zefektivneni transparentniho fungovani Sdruzeni jako celku chci prosadit radu organizanich zmen.

Tomas Tichy


Tímto oznamuji kandidování na člena rady Sdružení Klfree.net na schůzi členů dne 24.9.2005

Jméno Stanislav Kinšt
Věk: 32
Nick: Flashx
Členské číslo : 127

Vzděaní:
SOU elektro – obor silnoproud
SPŠTM – Praha

Praxe:
Manažer potravinařské výroby a obchodu

OSVČ- Marketing a reklama, poskytování služeb v oblasti obchodního zastupení firem

Jsem aktivním členem od května lońského roku který spolupracoval na znovu obnovení infrastruktury Klfree a budování nové. Byl jsem součastí vyjednavácího týmu s partnery jako je Alcoma a SPPT dále jsem pracoval na projektu FSO ronja který jsem dostal do fáze jisteho vylepšení a funkčnosti v současné chvíli je funkční jeden spoj na kterém ověřuji spravnost nebo nesprávnost myšlenek do nej vložených a samozřejmě chci ho spracovat do fáze užitného vzoru pro další spoje

Dále chci jako v minulosti hledat nové technologie pro zlepšeni chodu sítě Klfre.net a podporovat jakoukoli cestu která vylepší současný stav u koncových uživatelů a samozřemě s tím spojené vyjednávání podmínek jak finančních tak i dodavatelských.


V Kladne
23.9.2005

Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Kontrolni komise Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 24.9.2005.

Jmeno: Tomas Tichy
Narozen: 23.8.1983
Clenske cislo: 837
Email: tom712@atlas.cz

Vzdelani: Sportovni Gymnasium a Gymnasium Kladno maturita 2002, nyni bakalarske studium na Fakulte Elektrotechniky CVUT, obor Kybernetika a mereni

Motivace: Jsem clenem Sdruzeni Klfree.net teprve kratce. Clenstvim v KK chci přispět k udrzeni transparentniho hospodareni a chodu site. Dále k rozsirovani znalosti a povedomi o chodu site mezi vsechny jeji cleny! Budu se znazit aby ma cinnost v kontrolni komisi byla prinosem vsem radovym clenum Sdruzeni.

Tomas Tichy[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Roman Štec (K5) | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server