Dnešní datum: 24. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

05. Informace

* Představení kandidátů na členy Rady

Vydáno dne 20. 06. 2017 (1064 přečtení)

Do článku budou postupně doplňovány došlé kandidatury na členy Rady a došlé návrhy k projednání na Schůzi členů. Podrobnosti jsou zobrazeny v článku. Poslední aktualizace: 20.6.2017 - 06:16

Představení kandidátů na členy Rady:

Martin Šrotýř

Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Sdruzeni Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 20.06.2017.

Jmeno: Ing. Martin Šrotýř, Ph.D.
Prezdivka: Belerby
Clenske cislo: 43
Vek: 34

Celkem jsem clenem rady od roku 2005. V minulem obdobi jsem byl clenem rady, kde jsem byl odpovedny predevsim za spravce, jakozto spravce spravcu a dale jsem mel na starost rozpocet pro obor PR/marketing. Nadale bych byl velmi rad clenem rady a mel moznost podilet se na udavani smeru vyvoje sdruzeni. Velmi rad bych dokoncil aktualne rozdelane projekty - predevsim android aplikaci a nove webove stranky sdruzeni a nadale se venoval oblastem, ktere mam nyni coby radni na starosti (jedna se predevsim o oblast PR/marketingu a koordinaci spravcu). Rad bych se take snazil podporovat aktivity, ktere by sdruzeni orientovali vice komunitne.
V Praze, 19.6.2017
Martin Šrotýř (Belerby)

Tomáš Vokoun

Tímto oznamuji, že využívám svého práva řádného člena Sdružení Klfree.net, z.s. ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net, z.s. na nejbližší Schůzi členů svolané na den 20. června 2017.
Jméno: Ing. Tomáš Vokoun
Přezdívka: tom733
Členské číslo: 111
Věk: 35

Členem Sdružení jsem od roku 2003 a od roku 2004 jsem i členem Rady, v končícím funkčním období jsem byl jedním z místopředsedů Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, energetice a dále administrativním záležitostem chodu Sdružení a koordinaci mezi Radou Sdružení a Komisí infrastruktury.

Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě. Jsem zaměstnán jako vědecko-pedagogický pracovník na Katedře informačních technologií PEF-ČZU v Praze a dále pracuji jako učitel odborných předmětů a správce sítě na SPŠ a VOŠ Kladno.

V Praze, 19. června 2017

Jaroslav Střeštík

Ahoj,
oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 20. června 2017.

Občanské jméno: Jaroslav Střeštík
přezdívka ve sdružení: JaSt
členské číslo: 227
věk: 48

Členem sdružení jsem od roku 2004, kde jsem se z počátku angažoval v Kontrolní komisi a od roku 2006 působím v Radě sdružení jako její člen a předseda. Těmto angažmá předcházelo aktivní působení při fyzické výstavbě sítě sdružení, které se s nimi následně prolnulo. Své aktivity ve sdružení bych charakterizoval jako zástupce sdružení pro externí komunikaci, vůdčí osobnost pro interní činnosti a v neposlední řadě jako vizionář. Kandiduji v dalším období po zralé úvaze zejména proto, že mám stejně jako minule, rozpracované některé důležité projekty, které bych rád dokončil a zahájil projekty, které jsou zatím pouze ve fázi úvah a budou stejně jako většina těch minulých, klíčové pro další fungování našeho spolku, jako je zejména strategická aktualizace cílů sdružení. Mezi mé nejvýznamnější projekty patří hlavně budování optické infrastruktury, její provozovování spolu s DWDM technologií na hlavních trasách do Prahy.
Narodil jsem se ve známém roce 1968 a je mi 28 let, zbytek jsou jen zkušenosti a praxe ;-), ženatý - několika násobný otec. Pracuji na pozici technického ředitele ve firmě zabývající se bezpečnostní problematikou, která je v této oblasti významnou společností a která se před několika lety stala spoluvlastníkem společnosti, kterou jsem z ničeho založil, vypiplal a dodnes patří mezi největší zásahové služby PCO. Vedle toho mám několik drobnějších podnikatelských a nepodnikatelských aktivit z nejrůznějších oblastí z nichž bych za všechny zmínil jednatele servisní společnosti (NFX, z.s.p.o.) FreeTel, s.r.o. a jednatele své firmy, dále zastávám pozici předsedy představenstva NFX, z.s.p.o. a v neposlední řadě také funkci člena představenstva NIX.CZ.
Mezi mé koníčky patří vedle rodiny, rychlá kola (motocykl i auto), dále lední hokej (který již nehraji a pro nedostatek času jsem ukončil i dráhu trenéra 2. národní ligy) a nově také golf (HCP 18,6). Časově nejnáročnějším koníčkem jsou mé ratolesti a hned vedle toho aktivity kolem komunit internetu, czfree, NFX a jejich ostatních derivátů. Ostatně moje působnost na pozici předsedy NFX a působení v dalších uskupeních jako je NIX, CZ.NIC, RIPE atp. je asi dostatečně vypovídající o mém postoji k telekomunikačnímu dění.

V Kladně, 19. 6. 2017
Jaroslav Střeštík

Vít Haupman

Ahoj,
Tímto oznamuji, že využívám svého práva řádného člena Sdružení Klfree.net ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net na nejbližší Schůzi členů svolané na den 20.06.2017.

Jméno: Ing. Vít Hauptman
Přezdívka: Vilik1
Členské číslo: 55
Věk: 38

Ve Sdružení jsem skoro od počátku a v radě sdružení od roku 2004. Z počátku jsem se aktivně účastnil vývojů, výstavby a vůbec veškerého dění. Postupem času jsem se začal omezovat na řešení evidence členské základny, správu informačního systému a finance sdružení. V poslední době se mi i díky existujícímu helpdesku uvolňují ruce od řešení rutinních problémů členů, ale stéle vidím své místo v oblasti financí sdružení a stejnětak ve vývoji informačního systému.
Vídím spoustu ůkolů v oblasti informačního systému, které čekají na své řešení a rád bych se jim z pozice radního věnoval.

Stručný životopis:
Vystudoval jsem softwarové inženýrství v ekonomii a tvorbu software na FJFI ČVUT v Praze. Pracoval jsem postupně jako správce linuxové sítě, správce aplikací a analytik. Momentálně pracuji jako vývojář v ČSOB. V soukromém životě jsem ženatý a mám 3 syny. I přes tyto malé velké závazky věřím, že budu časově schopen pomáhat vést Sdružení.

Vít Hauptman
V Kladně, 19.6.2017

Jan Král

Oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 20. června 2017.

Občanské jméno: Jan Král
přezdívka ve sdružení: hany
členské číslo: 2059
věk: 42

Členem Sdružení jsem od roku 2006 a od roku 2008 jsem i členem Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, síťovým prvkům, streamování IPTV apod.

Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě.

Jsem zaměstnán jako IT administrator v jedne vetší hostingové společnosti v Praze, dále pracuji jako vývojář C/Java/android aplikací pro set-top boxy a smart tv.

V Praze, 19.6.2017


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Martin Šrotýř (Belerby) | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server