Dnešní datum: 24. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

05. Informace

* Představení návrhů a kandidátů

Vydáno dne 22. 06. 2015 (4467 přečtení)

Do článku budou postupně doplňovány došlé kandidatury na členy Rady a došlé návrhy k projednání na Schůzi členů. Podrobnosti jsou zobrazeny v článku.
Poslední aktualizace: 22.6.2014 - 20:56

Představení kandidátů na členy Rady:

Tomáš Vokoun

Tímto oznamuji, že využívám svého práva člena Sdružení Klfree.net, o.s. ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nejbližší Schůzi členů svolané na den 23. 6. 2015.
Jméno: Tomáš Vokoun
Přezdívka: tom733
Členské číslo: 111
Věk: 33

Členem Sdružení jsem od roku 2003 a od roku 2004 jsem i členem Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, energetice, radiokomunikační síti Sdružení a dále administrativním záležitostem chodu Sdružení.

Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě. Jsem zaměstnán jako vědecký pracovník na Katedře informačních technologií PEF-ČZU v Praze a dále pracuji jako učitel odborných předmětů a správce sítě na SPŠ a VOŠ Kladno.

V Kladně, 21. 6. 2015

Vít Haupman

Ahoj,
Tímto oznamuji, že využívám svého práva řádného člena Sdružení Klfree.net ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net na nejbližší Schůzi členů svolané na den 23.06.2015.

Jméno: Ing. Vít Hauptman
Přezdívka: Vilik1
Členské číslo: 55
Věk: 36

Ve Sdružení jsem skoro od počátku a v radě sdružení od roku 2004. Z počátku jsem se aktivně účastnil vývojů, výstavby a vůbec veškerého dění. Postupem času jsem se začal omezovat na řešení evidence členské základny, správu informačního systému a finance sdružení. V poslední době se mi i díky existujícímu helpdesku uvolňují ruce od řešení rutinních problémů členů, ale stéle vidím své místo v oblasti financí sdružení a stejnětak ve vývoji informačního systému. Vídím spoustu ůkolů v oblasti informačního systému, které čekají na své řešení a rád bych se jim z pozice radního věnoval.

Stručný životopis:
Vystudoval jsem softwarové inženýrství v ekonomii a tvorbu software na FJFI ČVUT v Praze. Pracoval jsem postupně jako správce linuxové sítě, správce aplikací a analytik. Momentálně pracuji jako vývojář v ČSOB. V soukromém životě jsem ženatý a mám čtyřletého a ročního syna. I přes tento malý velký závazek věřím, že budu časově schopen pomáhat vést Sdružení.

Vít Hauptman
V Kladně, 21.6.2015

Martin Šrotýř

Timto oznamuji ze vyuzivam sveho prava clena Sdruzeni Klfree.net uchazet se o zvoleni do Rady Sdruzeni Klfree.net na nejblizsi Schuzi clenu svolane na den 23.06.2015.

Jmeno: Ing. Martin Šrotýř
Prezdivka: Belerby
Clenske cislo: 43
Vek: 32

Celkem jsem clenem rady od roku 2005. V minulem obdobi jsem byl clenem rady, kde jsem byl odpovedny predevsim za spravce, jelikoz jsem zastaval funkci spravce spravcu. Co by clen rady jsem mel na starost rozpocet pro obor PR/marketing.
Nadale bych byl rad clenem rady, pripadne i spravcem spravcu a mohl tak aktivne pomahat resit problemy v teto oblasti. Rad bych se nadale podilel na udavani smeru vyvoje sdruzeni a resil oblast PR/marketingu.
Dale bych se rad coby clen rady a zaroven i clen akademicke obce FD CVUT zkusil aktivne zapojit do nekterho z projektu vedy a vyzkumu v ramci sdruzeni NFX a snazil se zapojit i dalsi aktivni cleny naseho sdruzeni, kteri by meli zajem nebo pripadne studenty z nasi fakulty.

V Kladně, 21.6.2015
Martin Šrotýř (Belerby)

Jaroslav Střeštík

Ahoj,
oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 23. června 2015.

Občanské jméno: Jaroslav Střeštík
přezdívka ve sdružení: JaSt
členské číslo: 227
věk: 46

Členem sdružení jsem od roku 2004, kde jsem se z počátku angažoval v Kontrolní komisi a od roku 2006 působím v Radě sdružení jako její člen a předseda. Těmto angažmá předcházelo aktivní působení při fyzické výstavbě sítě sdružení, které se s nimi následně prolnulo. Své aktivity ve sdružení bych charakterizoval jako zástupce sdružení pro externí komunikaci, vůdčí osobnost pro interní činnosti a v neposlední řadě jako vizionář. Kandiduji v dalším období po zralé úvaze zejména proto, že mám stejně jako minule, rozpracované některé důležité projekty, které bych rád dokončil a zahájil projekty, které jsou zatím pouze ve fázi úvah a budou stejně jako většina těch minulých, klíčové pro další fungování našeho spolku. Mezi mé nejvýznamnější projekty patří hlavně budování optické infrastruktury, její provozovování spolu s DWDM technologií na hlavních trasách do Prahy.
Narodil jsem se ve známém roce 1968 a je mi 28 let, zbytek jsou jen zkušenosti a praxe ;-), ženatý - několika násobný otec. Pracuji na pozici technického ředitele ve firmě zabývající se bezpečnostní problematikou, která je v této oblasti významnou společností a která se před několika lety stala spoluvlastníkem společnosti, kterou jsem z ničeho založil, vypiplal a dodnes patří mezi největší zásahové služby PCO. Vedle toho mám několik drobnějších podnikatelských a nepodnikatelských aktivit z nejrůznějších oblastí z nichž bych za všechny zmínil jednatele servisní společnosti NFX, dále jednatele své firmy a člena dozorčí rady společnosti, ve které pracuji a v neposlední řadě také funkci člena představenstva NIX.CZ.
Mezi mé koníčky patří vedle rodiny, rychlá kola (motocykl i auto), dále lední hokej (který již nehraji a pro nedostatek času jsem ukončil i dráhu trenéra 2. národní ligy) a nově také golf (HCP 23,7). Časově nejnáročnějším koníčkem jsou rozhodně aktivity kolem komunit internetu, czfree, NFX a jejich ostatních derivátů. Ostatně moje působnost na pozici předsedy NFX a působení v dalších uskupeních jako je NIX, CZ.NIC, RIPE atp. je asi dostatečně vypovídající o mém postoji k telekomunikačnímu dění.

V Kladně, 21. 6. 2015
Jaroslav Střeštík

Přemysl Dědic

V následujícím volebním období bych se rád podílel na práci ve sdružení KLFree jako člen rady.

Po ukončení školních let věnovaných fyzice na MFF UK jsem utekl k výpočetní technice a IT. Nejprve jedenáct let praxe v soukromé firmě, zabývající se prodejem techniky jako prodejce, technik, programátor, akcionář a člen užšího vedení, poté cca tři roky na volné noze jako programátor a posledních deset let pracuji jako vedoucí analytik IT v pojišťovnictví. V minulém dvouletém období jsem byl členem Rady Klfree, kde jsem se pokusil pomoci s konsolidací výdajů. V práci Rady bych chtěl, v současném zajímavém období výstavby zemních tras a integrace sítí na Žatecku a Lounsku, pokračovat.

Jan Král

Oznamuji tímto, že využívám svého práva řádného člena, kandidovat do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nastávající Schůzi členů svolané na úterý 23. června 2015.

Občanské jméno: Jan Král
přezdívka ve sdružení: hany
členské číslo: 2059
věk: 40

Členem Sdružení jsem od roku 2006 a od roku 2008 jsem i členem Rady. Aktivně se věnuji oblastem technologií páteřní sítě, síťovým prvkům, streamování IPTV apod.
Rád bych v této práci pokračoval i v dalším funkčním období a zaměřil ze zejména na další zlepšení koordinace prací a servisu sítě.

Jsem zaměstnán jako IT administrator v jedne vetší hostingové společnosti v Praze, dále pracuji jako vývojář C/Java/android aplikací pro set-top boxy a smart tv.

V Praze, 20.6.2015

Monika Pragerová

Tímto oznamuji, že využívám svého práva člena Sdružení Klfree.net, o.s. ucházet se o zvolení do Rady Sdružení Klfree.net, o.s. na nejbližší Schůzi členů svolané na den 23. 6. 2015.
Jméno: Monika Pragerová
Přezdívka: Moncicacek
Členské číslo: 4575
Věk: 29

Členkou Sdružení jsem od roku 2007 a od roku 2013 jsem i členkou Rady. Jelikož nejsem tolik obdařená IT darem jako moji kolegové, tak jsem ve sdružení zastala funkci a aktivně se věnuji schvalování zapůjčení nových zařízení pro věrné členy. Pořádala jsem jakožto "kulturní referentka " pár společenských akcí, kterých jste se mohli zúčastnit.

Ráda bych v této práci pokračovala i v dalším funkčním období a zaměřila se nejen na rozvíjení i svého IT daru, ale i uspořádání pár další kulturně společenských akcí. Dále bych ráda pokračovala v tom, co mi doposud šlo a snad jsem vyšla vstříc vše zúčastněným, kteří o zapůjčení zařízení žádali a bylo v mých silách schvalovací proces zrychlit pro spokojenost všech. Pracuji jako policistka ČR OOP Kladno již 10 rokem, 3 rokem jsem hrdou maminou a mou novou velkou vášní je zahrádka. A na závěr bych ráda podotkla , že jsem stále svobodná, mladá a s vlastním bytem a od ledna už i zahrádkou.:)

V Kladně, 22. 6. 2015


Představení návrhů:

Kromě návrhu na změnu stanov a finančního řádu připraveného Radou je evidován jeden návrh na změnu stanov od člena skudlik (Jan Sechovec).

Návrh na úpravu Stanov:

§11 - postavení a působnost Schůze členů

vložit před poslední bod j následující nové body (+ příslušná úprava kontextu):

Schůze členů:
...
i) [zrušeno "a" na konci bodu]
j) rozhoduje o založení a zrušení obchodní korporace, ve které by mělo mít nebo již má spolek podíl a schvaluje její společenskou smlouvu či zakladatelskou listinu a stanovy, a to za spolek jako budoucího nebo již stávajícího společníka obchodní korporace;
k) rozhoduje o převodu podílu spolku v obchodní korporaci nebo jeho části, v ostatních záležitostech týkajících se obchodních korporací rozhoduje Rada; a

l) [ve znění původního bodu j]


Odůvodnění:
Vznik/nákup/prodej podřízených subjektů nelze vnímat jako pouze investici finančních prostředků ani běžnou provozní záležitost. Zcela zásadní kroky typu vytvoření servisního s.r.o, nákup/prodej jiných společnosti a podobné obchody ovlivňují i strukturu a způsob fungování samotného Sdružení (spolku).

Takto zásadní záležitosti by měly být předloženy ke schválení Schůzi členů. Každý ze členů by měl mít možnost se k těmto změnám vyjádřit a měl být řádně informován o tom co obnáší. Také budou lépe definovány řídící/kontrolní mechanizmy, jak mají tyto společnosti fungovat.

(pro info - tato úprava není z mé hlavy, je součástí stanov Pilsfree - dříve srovnatelně velkého sdružení, dnes několikanásobně většího (spolku) než my: http://www.pilsfree.net/spolek/stanovy/ ).

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Martin Šrotýř (Belerby) | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server