Dnešní datum: 17. 01. 2018
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

02. Jak se připojit

* Žádost o členství ve Sdružení

Vydáno dne 07. 01. 2005 (59456 přečtení)

Podrobnosti si v případě zájmu můžete najít ve stanovách a také v organizačním řádu.

! NOVINKA !

Žádost není nutno vyplňovat ručně, pokud jste již zanesen v informačním systému, stačí se do něj přihlásit a na úvodní stránce je nově uděláno tlačítko "Vygeneruj žádost o členství", na které stačí kliknout a žádost se z uvedených údajů sama sestaví a zobrazí se vám ve vašem PDF prohlížeči. Po formálním přijetí za člena si můžeta žádost přímo z IS vytisknout již orazítkovanou a podepsanou. Účast na infoschůzce není nutná.


Žádost ke stažení v formátu XLS - KLIKNĚTE ZDE -


Žádost si uložte k sobě do počítače a vyplňte ji podle pokynů.
Vyplněnou žádost pošlete správci svého přístupového bodu e-mailem.
(ve formátu XLS, podpis v této fázi nevyplňujte)
Posílat žádost jinam (na Radu, techniky, Kontrolní komisi...) je zbytečné.
(pozn. Žádost o členství posílejte pouze pokud jíž víte na který bod se budete připojovat a jste domluveni se správcem tohoto bodu)

Zároveň budete pozváni na nejblišší informační schůzku pro zájemce o členství. Pouze na ní Vám hospodář Sdružení potvrdí Vaši žádost. Nezapomeňte vzít s sebou vytisknuté 2 kopie žádosti.
O přijímání členů rozhoduje Rada vždy ke konci kalendářního měsíce. Členem Sdružení Klfree.net se stáváte 1. den v měsíci, který následuje po rozhodnutí Rady o přijetí. Od toho dne máte také povinnost platit příspěvky dle Finančního řádu.
Do počítačové sítě může být připojen zájemce i bez členství ve Sdružení - a to ve zkušebním provozu. Ve zkušebním provozu je zájemce o členství povinen dodržovat stanovy a interní řády Sdružení Klfree.net a řídit se dalšími pokyny správce node nebo Rady.

Pokyny k vyplnění žádosti

 • Do pole Trvalé bydliště vyplňte adresu, na které si vybíráte poštu. Nezapomeňte na PSČ.
 • Do pole Přezdívka vyplňte přezdívku, pod kterou chcete být registrován v databázi Sdružení. V budoucnu bude součástí Vaší e-mailové adresy a budete ji potřebovat i pro přístup do Informačního systému (IS). Zkontolujte si v seznamu členů, že vybraná přezdívka již není použita. Nepoužívejte diakritiku, mezery ani velká písmena.
 • Pole e-mail je povinná položka ! Musíte do ní vyplnit svou platnou e-mailovou adresu. Bez jeho vyplnění nebuda žádost přijata. Pouze na tuto adresu Vám IS zašle heslo pro přístup, na tuto adresu Vám bude Sdružení posílat informace o činnosti, platbách a podobně.
  Ve vlastním zájmu nepoužívejte adresu @seznam.cz nebo @email.cz - tento server odmítá přijímat maily od našeho Informačního Systému a nebudete si tak moci nechat zaslat přístupové heslo !
  Věnujte velkou pozornost vyplnění právě tohoto údaje. Pokud uvedete neexistující nebo nefunkční e-mailovou adresu nebudete mít šanci následně získat heslo do IS a aktivovat si adresy. Zároveň nezapoměňte udržovat tento údaj stále aktuální, zdaleka nejčastějším problémem členů je právě neaktuální nebo nefunkční e-mailová adresa.
 • Do pole ICQ vyplňte své UIN. Pokud nevíte, co to je, tak pole nevyplňujte
 • Nezapomeňte také na datum narození

Nejčastější chyby při vyplňování, kvůli kterým musíme žádosti odmítat

 • Není vyplněna přezdívka, nebo je zvolena již existující (viz. Seznam členů), případně jsou použity nepovolené znaky (diakritika, ...)
 • Je špatně, nebo neúplně vyplněná poštovní adresa. Informační systém adresy kontroluje v databázi MVČR a je tedy nezbytné adresu uvést správně a přesně. Včetně PSČ.
 • Není vyplněn e-mail, nebo je vyplněna chybná adresa (neexistující, nebo nefunkční - např. plná schránka).

[Akt. známka: 2,26 / Počet hlasů: 27] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Jiří Bulan | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
27.08.2017: Výpadky z důvodu výměny centrálního prvku sítě
Dne 28.8.2017 od 23:30 do 29.8.2017 05:00 může z důvodů výměny centrálního prvku sítě docházet ke krátkým výpadkům sítě.
Děkujeme za pochopení.
--belerby

25.07.2017: Nedostupnost NodeZSBustehrad dne 8.8.2017
Dne 8.8.2017 od 8:30 do 12:00 z technických důvodů nebude v provozu bod NodeZSBustehrad.
Děkujeme za pochopení.
--hoby

04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server